Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

www.visario.cz se plně zavázala chránit soukromí našich návštěvníků a zákazníků. Informace o našich zákaznících nebudeme poskytovat třetím stranám, s výjimkou případů, kdy je součástí poskytování služeb - např. zařídit zaslání produktu, provádění úvěrových a jiných bezpečnostních šeků nebo tam, kde k tomu máme výslovné povolení.
Souhlas
Nebudeme prodávat své jméno, adresu, e-mailovou adresu, informace o kreditní kartě nebo osobní údaje žádné třetí osobě bez vašeho svolení.
Základní kontroly mohou být provedeny proti vašim datům, aby se zajistilo, že údaje jsou pravé - tyto kontroly jsou nezbytné, aby se zabránilo podvodnému používání čísel kreditních karet.
Vaše informace
Požádáme o své jméno, telefonní číslo, adresu bydliště a e-mail. Pokud se na našich stránkách uskuteční nákup, navíc k výše uvedeným požadavkům také žádáme dodací adresu a podrobnosti o způsobu platby.
Nejprve použijeme vaše údaje k zpracování objednávky a odeslání zboží k vám. To může zahrnovat předání vašich údajů našim partnerům naplnění, aby mohli zaslat vaši objednávku, a také předat vaše údaje dodavatelským společnostem, aby mohli doručit zásilku. Pouze informace potřebné pro zpracování vaší objednávky budou předány.
Vaše data nám a našim zpracovatelům umožňují splnit vaši objednávku a upozornit vás na důležité změny funkčnosti.
Vaše informace nebudeme předávat jiným společnostem nebo jiným třetím stranám pro marketingové účely, pokud jste s tím nesouhlasili.
Při posuzování vaší žádosti o zboží nebo služby můžeme vaše informace použít pro účely prevence a odhalování podvodů. Jedním z účelů, pro které můžeme zveřejnit vaše údaje o adrese a PSČ, je kontrola proti jakémukoli systému předcházení podvodům nebo úvěrové referenční agentuře, která může uchovávat záznamy o těchto informacích. Po celou dobu, kdy zveřejňujeme vaše informace, zůstane bezpečná.
Takové zpracování se může například vyžadovat k provedení objednávky, zpracování platebních údajů nebo poskytnutí podpůrných služeb. Bohužel přenos informací přes internet není zcela bezpečný. Budeme se snažit chránit vaše osobní údaje, ale nemůžeme zaručit bezpečnost dat předávaných na našich stránkách; jakýkoli přenos je na vlastní nebezpečí. Jakmile obdržíme vaše informace, použijeme přísné postupy a bezpečnostní prvky, abychom se pokusili zabránit neoprávněnému přístupu.
zpět